PowerBoxy

PowerBoxy

 

Pokud jste si koupili nové auto a máte obavy o záruku, tento PowerBox je rozumnou alternativou k chiptuningu. Naše moderní, digitální moduly jsou externí zařízení které se připojí k vozidlu pomocí továrních konektorů, jednoduchá montáž i demontáž. Prácuje podobně jako chiptuning - ale nic nezmění ve vozidle, PoweBox může být snadno demontován před návštěvou servidu, a opět namontován. A co víc - můžete změnit nastavení sami pro vaše auto ( k dispozici alespoň osm různých úrovní výkonu ) .

Kromě toho, pokud chcete v budoucnu mít chip - je to možné, po záruční době zaměníme PowerBox za Chiptuning. Už jen to že se vrátíte k nám, máte 30 % slevu na chip.

PowerBoxy ( Power Modules ) je kategorie výrobků , kde je myšlenka na základě změny ovládacích signálů a senzorových signálů do řídící jednotky motoru (ECU) . Byly vyvinuty tak, aby jejich účinky byly podobné účinkům chiptuningu . Takové úpravy jsou jen někdy - například , když nelze řídící jednotku přeprogramovat, nebo je motor řízen parametricky na základě jednoduché logiky.

RedBox je nové digitální řešení pro zvýšení výkonu dieselového motoru o 20%, - 25% v širokém rozsahu otáček. Hodí se pro vznětové motory s common rail.

Připravujeme také pro zavedení inovativních řešení pro automobily s atmosférickým sáním.

Můžeme také dodat produkty s Vaším logem , a přizpůsobit vzhled a vlastnosti produktů pro Vaše potřeby.